Karayakup Belediyesi İşçi Alım İlanı

YOZGAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

KARAYAKUP BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 08 Şubat 2018
Yayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2018

Genel Şartlar ve Notlar
GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde İl Mdrlklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının srekli (daimi), geici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan işgc taleplerine şartları uyan ve mracaatları kabul edilen adayların ilanda belirtilen aık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde aşağıda belirtilen yer ve tarihte noter huzurunda kura ekimi yapılacaktır.
Nihai listeye giren adaylar(ilana başvuran) ilanda istenen belgeleri kura ekiminden nce 16/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar elden veya iadeli taahhtl posta yolu ile Belediye başkanlığına ulaştırması gerekmektedir. Aksi halde belgelerini ibraz etmeyenler kura ekimine dahil edilmeyecektir.
Postadan kaynaklı gecikmelerden dolayı ilanı veren kamu kurumu sorumlu değildir. Maden Kanunu kapsamında ncelikli başvuranların tamamının ve kura sonucu belirlenen kişilere yazılı veya szl sınavın gn, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.
İSTENEN BELGELER; MEB onaylı Çevre koruma alanında; Tehlikeli ve ok tehlikeli işlerde her trl p ve atık maddeler ile ilgili işler Belgesi istenmektedir. Belirtilen belgenin en son başvuru tarihi itibari ile alınmış olması gerekmektedir.
Kura ekim yeri ve tarihi: 22/02/2018 Perşembe gn saat:10:00da Karayakup Belediyesi Hizmet binası toplantı salonunda yapılacaktır.
Not: İşe alınacak kişilere maaş olarak asgari cret denecektir.
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöpçü
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiLisans
Kura Bilgileri
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Karayakup Belediyesi Hizmet binası toplantı salonunda yapılacaktır.22.02.201810:00 - 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer :
Çalışma Adresi : BELEDİYE BULVARI KARAYAKUP KASABASI NO:81 SARIKAYA/YOZGAT
66680 SARIKAYA
YOZGAT / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :
İrtibat Bilgileri
Adı SoyadıA. DURSEL ERDOĞAN
ÜnvanıBelediye başkanı
Telefon No0354 7988001
E-Postakarayakupbelediyesi@gmail.com
Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı7
Çalışma ŞekliDaimi / Tam Süreli
Karayakup Belediyesi İşçi Alım İlanı Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder