Carrefour Personel Alım İlanları 2018

İlk olarak mağazacılık sektörüne 1963 senesinde Fransa'da başlayan Carrefour, günümüzde 29 ülkede on iki binden mağazası ve bir çok personeli ile hizmetlerine devam etmektedir. Modern perakendeciliğin öncülüğünü gerçekleştiren Carrefoursa, bulunduğu mağazacılık sektöründeki hizmet ve çalışmalarına devam etmek için bir çok iş pozisyonu için işçi personel alımları gerçekleştirecektir. Carrefoursa iş başvurusu yaparak firmanın bünyesinde çalışmak isteyenler makalemizin devamından iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Carrefoursa personel alımı iş ilanları araştırmalarımıza göre konumuzda verilen meslekler ve iş pozisyonları için gerçekleştirilecektir. Mağazacılık sektörünün başarılı ismi olan Carrefoursa'nın bu ilanlarının dışında da çok sayıda iş pozisyonu kariyer adresinde listelenmiştir. Sizlerde market görevlisi, pizza ustası, kasap görevlisi ve takım lideri gibi iş pozisyonlarının başvuru şartlarını inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verilen Carrefoursa iş ilanı web sayfasına gidebilirsiniz.

Carrefoursa şirketi bu yıl içinde çatısı altında kaç işçi personel eleman görevlendirmeyi düşünüyor bilinmemektedir. Mağazacılık alanında bulunan şirketin internet üzerinde yer alan kariyer web sayfasında 20'den fazla güncel iş ilanları bulunmaktadır. Ayrıca Carrefoursa yeni iş ilanı yayınlayacağında ise sizlere konumuzda verdiğimiz kariyer adresini kullanarak ilanlarını listelemeye devam etmektedir.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

Carrefoursa şirketi bünyesinde oluşan yeni iş ilanlarını ve iş pozisyonlarını listelerken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasını kullanmaktadır. Şirkete başvuru işleminde bulunacak olanlar aşağıdaki kariyer adresine giderek ilanları inceleyebilir sonrasında ilanlara başvuruda bulunabilirler.

http://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208
Carrefour Personel Alım İlanları 2018 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder