TEİ Personel Alımları 2017

TEİ Personel Alımları 2017

Tusaş personel alacak! Eskişehir ilimizde kurulan ve uzun yıllardır uçak motorlarına parça üretimleri yapan TEİ, 2015 yılında çalışmalarını sürdürmek ve müşterilerine hizmet vermek amacı ile birçok iş pozisyonuna personel eleman alımı yapacaktır. Sizlerde TEİ'de 2017 yılında çalışmak istiyorsanız makalemizde verilen kariyer bilgilerini takip ederek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

TEİ şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
TEİ güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını yayınlarken çeşitli iş ilanı sitelerini kullandığı için iş başvurusunda bulunacak olanlar makalemizin aşağısında verdiğimiz TEİ iş ilanı sayfasına giderek işlemlerini gerçekleştirebilir.

- Repair Development Engineer
- Pistonlu Motor Performans ve Kalibrasyon Mühendisi
- Pistonlu Motor Mekanik Tasarım Mühendisi
- Blisk ve İleri İmalat Mühendisi
- Malzeme Laboratuvar Teknisyeni
- Yazılım Geliştirme Mühendisi
- Konfigürasyon Mühendisi
- Kalite Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.

TEİ personel alımı iş ilanları 2017 yılı için yukarıdaki gibi verilmiş olup bunların yanı sıra birçok güncel iş ilanı bulunmaktadır. Sizlerde TEİ şirketinin diğer iş ilanlarını incelemek, tek tek bilgi almak ve iş başvurularınızı yapmak için ilgili kariyer sitesine gidebilirsiniz.

TEİ 2017 yılında kaç personeli bünyesine dahil edecek net bir bilgi yoktur fakat TEİ kariyer sayfasında şimdilik 41 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Ayrıca TEİ bünyesinde uygun iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfalarından yeni iş ilanlarını yayınlamaktadır.

http://www.kariyer.net/tei-tusas-motor-sanayii-a-s-is-ilanlari-c5628-p30511/
TEİ Personel Alımları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder