Erdemir Personel Alımı İş İlanları 2018

Erdemir insan kaynakları bölümünün resmi kariyer sayfasında yaptığı ilanlara göre 8 adet iş pozisyonu için personel alımı yapılacaktır. Erdemir iş başvurusu yapmak isteyen adaylar makalemiz üzerinde verilmiş olan kariyer bilgilerini ve Erdemir iş ilanlarını inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler.

Erdemir Personel Alımı

1960 senesinde faaliyetlerine başlamış olan Ereğli Demir Çelik Fabrikası, kurulduğu tarihten itibaren 5 yıl sonra tamamen faal çalışmaya başlamış ve günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Uzun senelerdir demir ve çelik sektöründe hizmet vermekte olan Erdemir, 2016 yılının girmesi ile birlikte 8 adet iş pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecektir. Sektörünün öncü şirketlerinden birisi olan Erdemir'de çalışmak isteyen adaylar alt kısımda açık iş pozisyonlarını ve kariyer detaylarını inceleyebilirler.

Erdemir personel alımı iş ilanları 2018 yılı içinde konumuzda yer alan açık iş pozisyonları için verilmiştir. Demir ve Çelik fabrikasının yayınlamış olduğu 6. yeni mezun işe alım programı, mimar, elektrik mühendisi ve diğer iş ilanlarının başvuru şartlarını, eğitim seviyesini daha sonra hangi bölgelerden alındığını takip etmek için firmanın kariyer adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

- 6.Yeni Mezun İşe Alım Programı Hatay, Zonguldak
- INTERNAL AUDIT SPECIALIST
- Hot Strip and Plate Mills Engineer
- Cold Rolling Mills Engineer Zonguldak Erdemir Mühendislik
- Utilities Engineer Hatay, Zonguldak Erdemir Mühendislik
- Mimar Hatay Erdemir Mühendislik
- Elektrik Mühendisi (Haddehaneler)


Erdemir şirketi yayınlamış olduğu bir kaç adet iş ilanını genelde Zonguldak, İstanbul ve Hatay gibi bölgelerinden yapmıştır. Eğer bu bölgelerde bulunuyorsanız Erdemir şirketinin ilanlarına firmanın resmi kariyer adresi üzerinden ulaşabilir ve iş başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Erdemir şirketi bu ilanlarına ne kadar kişiyi dahil edecek bu konu hakkında bir bilgi verilmemiştir ancak yeni ilanı olduğunda kariyer adresini kullanmaktadır.

http://www.kariyer.net/eregli-demir-celik-fab-t-a-s-is-ilanlari-c4685-p29568/
Erdemir Personel Alımı İş İlanları 2018 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Ekrem Akar dedi ki...

Fhapa hastasi oglum var gunluk iste kazan fabrikasinda calistim ama cocugumdan uzak olmuyo ne olur bi dikkate alirmisiniz yalvariyorum 05415549239

Yorum Gönder