Kozyatağı Central Hospital Personel Alımı İş İlanları 2016

Kozyatağı Central Hospital Personel Alımı İş İlanları 2016

Sağlık sektöründe 1990 yılından bu yana hizmet sunan ve 2016 yılı içindede bu hizmetlerine devam edecek olan Kozyatağı Central Hospital, bir çok iş pozisyonu için personel alımı yapıyor. Kozyatağı Central Hospital şirketinin çatısı altında çalışmak ve iş sahibi olmak isteyenler makalemizin devamından Kozyatağı Central Hospital insan kaynakları bilgilerini inceleyerek ilgili sayfa üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Kozyatağı Central Hospital personel alımı iş ilanları 2016 yılı itibari ile aşağıda yer alan iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecektir. 2016 yılında sağlık alanında çalışmak isteyenler aşağıda bulunan temizlik personeli, taşıma personeli, çağrı merkezi elemanı ve hemşire gibi iş pozisyonlarının detaylarını inceleyerek şirketin kariyer sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

Kozyatağı Central Hospital şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazıları şöyledir;

- Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
- Nöbetçi Anestezi Uzmanı
- Hasta Danışmanı
- Hemşirelik Hizmetleri Müdürü
- Porter (Taşıma Personeli)
- Temizlik Personeli
- Hemşire
- Part Time Çağrı Merkezi Elemanı


Kozyatağı Central Hospital personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde konumuzda verilmiş olan alanlarda yapılacak olup, bu ilanlara toplamda kaç kişi alınacak bu konu hakkında bir bilgi verilmemiştir. Ancak şirketin kariyer adresini incelediğimizde 22 adet açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Bu iş pozisyonlarının arasına açık iş pozisyonu oldukça yenileri de eklenmeye devam etmektedir.

www.kariyer.net/central-hospital-is-ilanlari-c27225-p18924
Kozyatağı Central Hospital Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder