Mutlu Makarnacılık Personel Alımı İş İlanları 2016

Mutlu Makarnacılık Personel Alımı İş İlanları 2016

Mutlu Makarna şirketi Gaziantep ilinde faaliyetlerine başlamıştır. Uzun süredir gıda sektöründe hizmet sunan makarna şirketi bu sektördeki çalışmalarına devam edebilmek için bazı açık iş pozisyonlarına personel alımları yapacaktır. Şirketin yayınladığı güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan Mutlu Makarnacılık insan kaynakları sayfasına giderek gerekli incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Mutlu Makarnacılık personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte aşağıda bulunan 3 adet iş pozisyonu için alım yapacaktır. Mutlu Makarnacılık şirketinin bünyesinde muhasebe elemanı, ihracat elemanı ve satış direktörü gibi iş pozisyonlarının yayınlanmış şartlarını ve diğer bilgilerini takipte bulunarak ilanlara başvuru sağlamak için gıda şirketinin kariyer, iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlu Makarnacılık şirketinin listelemiş olduğu ilanlardan bazıları;

- Muhasebe Elemanı
- İhracat Elemanı Gaziantep Mutlu Makarnacılık San. Ve Tic A.Ş
- Satış Direktörü


Mutlu Makarnacılık personel alımı iş ilanları 2016 senesi için bu tarz pozisyonlar üzerine yapılacaktır. Makarnacılık şirketinin yayınladığı bu ilanlarına ne kadar alım düzenleyecek bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer sizlerde makarna şirketinin 3 adet iş pozisyonuna iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen aşağıdan kariyer web sayfasına giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/mutlu-makarnacilik-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c22343-p13556/
Mutlu Makarnacılık Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder