Eryaman Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Özel Eryaman Hastanesi, Ankara ilinde faaliyetlerini sürdürmekte olan sağlık kuruluşudur. Bünyesinde bulunan özel uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdüren ve sürdürmeye devam edecek olan Eryaman Hastanesi bir kaç iş pozisyonu için alımlar yapacaktır. Eğer sizlerde 2016 yılında özel hastane bünyesinde çalışmak istiyorsanız makalemiz üzerinde verilmiş olan Eryaman Hastanesi insan kaynakları bilgilerini inceleyebilir ve ilgili adresten başvuruda bulunabilirsiniz.

9,000 metre karelik bir alan üzerine kurulan ve kurulduğu günden bu yana sağlık sektöründe hizmet sunan Eryaman Hastanesi, 2016 yılı içinde de alımlarına devam edecektir. Bu alımlarından faydalanmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz.

Eryaman Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 da konumuzda verdiğimiz iş pozisyonlarına alım yapacak ve bu iş pozisyonlarını Ankara ili içinden gerçekleştirecektir. Sizlerde Ankara ilinde ikamet ediyor ve Eryaman Hastanesi bünyesinde görev almak isteyenler aşağıda bulunan pratisyen hekim, hemşire, anlaşmalı kurumlar sorumlusu ve radyoloji uzmanı gibi ilanlarının detaylarını takip etmek isteyenler ilgili Eryaman Hastanesi insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

Eryaman Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 da listelemiş olduğu iş pozisyonlarından bazıları şöyledir;

- Radyoloji Uzmanı,
- Hemşire Ankara,
- Pratisyen Hekim ÖZEL ERYAMAN HASTANESİ,
- Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu


Eryaman Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 da bu iş pozisyonları üzerine yapılacak olup, bu ilanların dışında bir adet daha ilan bulunmaktadır. Ayrıca Özel Eryaman Hastanesi bu yayınladığı iş ilanlarına ne kadar alım düzenlemeyi planlıyor bu konu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer sizlerde özel hastanenin yayınladığı bu ilanların tüm bilgilerini inceleyerek iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki kariyer adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ozel-eryaman-hastanesi-is-ilanlari-c50462-p0/
Eryaman Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder