Akdeniz Şifa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Uzun süredir Antalya ilinde hizmet sunan ve 2016 yılının gelmesi ile birlikte sağlık alanında hizmetlerine devam edecek olan Akdeniz Şifa Hastanesi çeşitli iş pozisyonları üzerine alımlar düzenleyecektir. Eğer sizlerde Antalya ilinde ikamet ediyor ve Akdeniz Şifa Hastanesinde çalışmak istiyorsanız makalemiz üzerinden Akdeniz Şifa Hastanesi insan kaynakları bilgilerine ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

5,500 m2'lik alan üzerine kurulu olan ve uzman kadrosu ile hizmet sunmakta olan Akdeniz Şifa Hastanesi, 2011 yılından bu yana sağlık sektöründe bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına devam eden ve bu çalışmalarını ilerletmeyi düşünen hastane bazı iş pozisyonları için alımlar düzenlemektedir.

Akdeniz Şifa Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 senesi için makalemiz üzerinde bulunan iş pozisyonları ve meslekleri üzerine yapılacak olup, hastanenin bu iş ilanlarının dışında başka iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde Akdeniz Şifa Hastanesinin listelemiş olduğu yeni doğan yoğun bakım sorumlusu, hemşire, genel yoğun bakım hemşiresi ve diğer ilanlarının başvuru şartlarını takip etmek daha sonra ilanlara başvuruda bulunmak istiyorsanız ilgili Akdeniz Şifa Hastanesi insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

Akdeniz Şifa Hastanesinin yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazıları şöyledir;

- YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM SORUMLU HEMŞİRESİ
- HEMŞİRE ÖZEL AKDENİZ ŞİFA HASTANESİ
- YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ
- GENEL YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ
- ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI


Akdeniz Şifa Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde bu gibi iş pozisyonlarına alım düzenleyecek olup, bu ilanlara toplamda ne kadar alım yapacak bilinmemektedir. Hastane ilanlarında bu tarz bilgilere yer vermemiştir. Ayrıca Akdeniz Şifa Hastanesi yeni personel alımı gerçekleştireceği zaman sizlere aşağıda vermiş olduğumuz kariyer adresini kullanarak ilanlarını listelemeye devam etmektedir.

http://www.kariyer.net/ozel-akdeniz-sifa-hastanesi-is-ilanlari-c24334-p15744/
Akdeniz Şifa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder