19 Mayıs Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Ankara ilinde sağlık hizmetleri sunan ve 2016 yılında da sağlık alanında uzman kadrosu ile hizmet sunmaya devam edecek olan 19 Mayıs Hastanesi, 7 adet iş pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecektir. Hastanenin 2016 yılında toplamda 7 adet güncel iş ilanı bulunmakta olup, yeni ilan yayınlayacağı zaman sizlere verilen kariyer adresini kullanarak çeşitli iş ilanlarını sunmaya devam etmektedir. 2016 yılında sağlık alanında görevde bulunmak isteyenler makale üzerinden 19 Mayıs Hastanesi insan kaynakları detaylarına ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

19 Mayıs Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte makalemizde yer alan iş pozisyonları üzerine alımlar gerçekleştirilecektir. 19 Mayıs Hastanesinin insan kaynakları sayfasında listelemiş olduğu güvenlik, şoför, hemşire, ebe ve temizlik görevlisi gibi ilanlarının genel niteliklerini, başvuru şartlarını veya ilanların diğer bilgilerini inceleyerek iş başvurusu işlemlerine geçmek için hastanenin kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

19 Mayıs Hastanesinin yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazıları şöyledir;

- RADYOLOJİ TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ Ankara 19 MAYIS HASTANESİ
- Hasta Hizmetleri Elemanı
- TEMİZLİK GÖREVLİSİ
- Hemşire
- Ebe
- GÜVENLİK / ŞOFÖR
- Ameliyathane Hemşiresi


19 Mayıs Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 da bu tarz iş pozisyonları için düzenlenecek olup, hastanenin bu iş ilanlarından başka güncel iş ilanı bulunmamaktadır. 19 Mayıs Hastanesi 2016 yılında yeni iş ilanı listeleyeceği zaman sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer, insan kaynakları adresini kullanarak yeni ilanlarını listelemeye devam edecektir.

http://www.kariyer.net/19-mayis-hastanesi-is-ilanlari-c34546-p26974/
19 Mayıs Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder