Yünsa Personel Eleman Alımı İş İlanları

Yünsa Personel Eleman Alımı İş İlanları

1973 yılında kurulan Yünsa, o yıllardan bu yana yünlü kumaş üretimleri gerçekleştirmektedir. Şirket sektörünün başarılı isimlerinden birisidir ve bu başarısına devam edebilmek için boş iş pozisyonları için personel eleman alımları düzenleyecektir. Şirketin yayınladığı boş iş pozisyonlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizden bilgi alabilirsiniz.

Yünsa personel eleman alımı iş ilanları bu yılda aşağıda verilmiş olan iş pozisyonları üzerine yapılacaktır. Şirketin bu listede bulunan ilanlarının dışında da güncel ilanı ilgili adreste bulunmaktadır. Sizlerde aşağıdaki genel başvuru, ürün geliştirme ve tasarım lideri ilanlarının detaylarını incelemek istiyorsanız konumuzda bulunan kariyer adresine gidebilirsiniz.

Yünsa şirketinin listelemiş olduğu iş ilanlarından bazıları aşağıda bulunmaktadır;
- Genel Başvuru
- İş Etüdü Teknisyeni
- Ürün Geliştirme ve Tasarım Lideri
- Boya İşletmeleri Mühendisi
- Renk Kontrol Teknisyeni

Yünsa şirketi 2015 yılı içinde kaç personel elemanı bünyesinde görevlendirecek bilinmiyor. Şirketin internet üzerinde bulunan kariyer - iş ilanı adresinde 10 adet görev yeri bulunmaktadır. Ayrıca Yünsa şirketi yeni iş ilanı listeleyeceği zaman yine ilgili iş ilanı adresinden güncel ilanlarını listelemektedir.


Yünsa firması uygun, boş iş ilanlarını listelerken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bunun için Yünsa şirketine iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan iş ilanı adresini kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yünsa Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/yunsa-yunlu-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c1334-p3656/
Yünsa Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder