Yataş Personel Alımı İş İlanları 2017

Yataş Personel Alımı İş İlanları 2017

Şirketin temelleri 1976 senesinde kurulan Süntaş, sünger fabrikasının kurulması ile atılmıştır. Sektöründe yaptığı yatırımlar ile işlerini geliştirmiş ve sadece sünger üretimi değil süngerli yatak üretimleri de yapmaya başlamıştır. Her geçen gün sektörde ilerleyen şirket günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmıştır. Bu başarısını devam ettirmek için personel eleman alımı yapacak olan Yataş'da sizlerde çalışmak istiyorsanız makalemizden detayları takip edebilirsiniz.

Yataş personel alımı iş ilanları 2017 yılı içinde ne kadar kişi ile gerçekleştirilecek bir bilgi bulunmamakta ancak şirketin internet ortamında yer alan kariyer - iş ilanları sayfasında şimdilik 20 adet görev yeri listelenmiştir. Firma bu ilanların arasına her geçen gün yeni iş pozisyonu olduğunda ilanlarını eklemeye devam etmektedir.

Yataş şirketinin listelediği çeşitli iş ilanlarından bazıları şöyledir;
- KALİTE KONTROL ŞEFİ
- İTHALAT UZMANI
- MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ
- ÜRÜN YÖNETİCİSİ - BAZA
- ÜRETİM MÜHENDİSİ
- MAĞAZA MÜDÜRÜ

Yataş personel alımı iş ilanlarını araştırdığımızda yukarıda yer alan ilanlara rastladık ve bu ilanlarını dışında da farklı ilanları bulunan şirketin çeşitli pozisyonlarına ulaşmak veya yukarıdaki kalite kontrol şefi, üretim mühendisi ve mağaza müdürü gibi ilanlarının başvuru detaylarını incelemek istiyorsanız aşağıda yer alan Yataş iş ilanları adresine gidebilirsiniz.


BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yataş şirketi uygun, boş iş pozisyonlarını listelerken internet ortamında yer alan kariyer sayfalarını kullanmaktadır. Firmanın kariyer - iş ilanı adresine aşağıdan ulaşarak güncel iş ilanlarını, uygun iş pozisyonlarını takip ederek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yataş Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/
Yataş Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder