Tatilsepeti Personel Alımı İş İlanları

Tatilsepeti Personel Alımı İş İlanları 2017

2004 yılında kurulan ve o yıldan bu yana sektörde müşteri hizmetlerini karşılayan Tatil Sepeti, çeşitli uygun iş pozisyonları için personel eleman ilanları yayınlamıştır. Tatil Sepeti şirketinin aşağıdaki ilanlarının detaylarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için sizlere konumuzda verdiğimiz şirketin kariyer iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Tatilsepeti personel alımı iş ilanları 2017 yılı içinde ne kadar kişi ile düzenlenecek bir bilgi yoktur. Şirketin internet üzerinde yer alan iş ilanı adresini takip ettiğimizde 9 adet görev yeri bulunmaktadır. Bu ilanların arasına boş, uygun iş pozisyonu olduğunda yenileri de dahil edilmektedir.

Tatilsepeti firmasının yayınlamış olduğu personel ilanlarından bazıları;
- Kurumsal Muhasebe Uzmanı
- Kurumsal Vize Departman Yetkilisi
- Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
- Yazılım Geliştirme Uzmanı
- Web Önyüz Geliştirme Uzmanı
- ASP.Net Yazılım Uzmanı

Tatilsepeti personel alımı iş ilanlarını internet üzerinde araştırdığımızda yukarıdaki iş pozisyonlarına rastladık ve bu ilanların dışında da ilanları bulunan Tatilsepetinin yayınladığı çağrı merkezi satış temsilcisi, yazılım geliştirme uzmanı ve kurumsal muhasebe uzmanı gibi ilanlarının detaylarına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki kariyer adresine gidebilirsiniz.


ŞİRKETE NASIL BAŞVURUDA BULUNULUR?
Tatil Sepeti şirketinin yayınlamış, listelemiş olduğu ilanlarını takip etmek ve güncel ilanlarına başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan kariyer sayfasına giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tatilsepeti Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/tatilsepeti-com-is-ilanlari-c5477-p30360
Tatilsepeti Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder