Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları

Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları

Şenpiliç şirketi 1978 senesinde kurulmuştur. 110.000 m2'lik kapalı alan üzerine kurulan Şenpiliç, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile en son teknoloji ile piliç eti üretimi gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalarını sürdürmek ve müşterilerine hizmet vermek için boş iş pozisyonları için ilan yayınlayan şirketin ilanlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Şenpiliç şirketi uygun, boş iş pozisyonlarını listelerken internet ortamında bulunan kariyer web sitelerinden yararlanmaktadır. Gıda şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarını incelemek ve sonrasında iş başvurusunda bulunmak için makale sonunda bulunan şirketin kariyer iş ilanı sayfasına giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şenpiliç firmasında listelenmiş olan bazı iş ilanları şöyledir;
- KALİTE KONTROL YÖNETİCİSİ
- ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
- SATIŞ YETKİLİSİ
- ÜRETİM YÖNETİCİSİ
- MUHASEBE YETKİLİSİ
- MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİ

Şenpiliç personel alımı iş ilanları bu yıl için üst listedeki pozisyonlar üzerine yayınlanmış olup şirketin bu ilanlarının haricinde de ilanları bulunmaktadır. Eğer sizlerde yukarıda bulunan satış yetkilisi, muhasebe yetkilisi ve kalite kontrol yöneticisi pozisyonlarının detaylarını incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıda verilen Şenpiliç iş ilanı sayfasını kullanabilirsiniz.


Şenpiliç bu yıl içinde kaç personel elemanı bünyesinde çalıştıracak bilemiyoruz ancak şirketin internet ortamında bulunan kariyer web adresini incelediğimizde 9 tane görev yeri bulunmaktadır. Gıda şirketi her geçen gün boş pozisyonu olduğunda ilgili adresten ilanlarını yayınlamaktadır.

Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/senpilic-gida-san-a-s-is-ilanlari-c2976-p21709/
Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder