İpek Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanları

İpek Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

1991 yılında üretimlerine başlayan mobilya firması İpek Mobilya, o yıllardan günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiştir. Uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vermekte olan İpek Mobilya, bu hizmetlerini sürekli devam ettirebilmek için boş olan pozisyonlarına işçi personel alımları gerçekleştirecektir.

İpek Mobilya personel alımı iş ilanları bu yılda aşağıda bulunan meslekler için yayınlanmıştır. Mobilya firmasının şimdilik bu ilanlarının dışında güncel ilanı bulunmuyor. Sizlerde şirketin aşağıda bulunan bilgi işlem uzmanı ve muhasebe memuru pozisyonlarının detaylarını takip etmek, genel şartları incelemek ve iş başvurusu yapmak için verilmiş olan kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

İpek Mobilya'da listelenmiş olan bazı çeşitli iş ilanları şöyledir;
- Bilgi İşlem Uzmanı
- Muhasebe Memuru

İpek Mobilya personel eleman alımı iş ilanları bu yıl toplamda kaç kişi ile yapılacak bilgi yoktur fakat; mobilya şirketinin internet üzerinde, ortamında bulunan iş ilanları - kariyer sayfasında 2 tane boş personel eleman ilanı listelenmiştir. İpek Mobilya şirketi güncel iş ilanlarını listelerken aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasını kullanmaktadır.İpek Mobilya şirketi uygun iş pozisyonlarını, çeşitli personel eleman alım ilanlarını yayınlarken internet ortamında bulunan kariyer sayfalarından yayınlıyor. Bunun için başvuruda bulunacak olanlar firmanın kullanmış olduğu bu iş ilanı adresini kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İpek Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanlarına ulaşmak için;
http://www.kariyer.net/ipek-mobilya-is-ilanlari-c5052-p29935/
İpek Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Deneyimli serbestlikteyim çıkışımı takdir belgem var acil iş arıyorum Ankara ikametgahım adım Levent 05538728582

Yorum Gönder