Çimsa Personel Alımı İş İlanları 2016

Çimsa Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizin çimento sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Çimsa, 1972 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllardır müşteri hizmetlerine devam eden çimento şirketinin ülkemizin çeşitli bölgelerinde 5 adet fabrikası bulunmaktadır. Eğer sizlerde Çimsa şirketi bünyesinde işçi personel olarak işe başlamak istiyorsanız makalemizde bulunan Çimsa iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Çimsa Çimento bu sene içinde ne kadar işçi personele bünyesinde görev verecek, çalıştıracak bir bilgi bulunmamakta fakat; çimento şirketi olan Çimsa'nın kariyer iş ilanları adresinde 8 adet görev yeri listelenmiştir. Ayrıca çimento şirketi bu ilanları arasına her geçen gün boş iş pozisyonu olduğunda yeni ilanlarını da dahil etmeye devam etmektedir.

ÇİMSA'da yayınlanmış olan çeşitli iş pozisyonları aşağıda listelenmiştir;
- YENİ MEZUN Eskişehir, Kayseri... Çimsa Çimento San.ve Tic.A.Ş.
- GENEL BAŞVURU ( MERSİN )
- GENEL BAŞVURU ( NİĞDE )
- GENEL BAŞVURU ( KAYSERİ )
- ALT İŞVEREN SÜREÇ YÖNETİCİSİ
- GENEL BAŞVURU ( ESKİŞEHİR )

Çimsa personel alımı iş ilanları bu yıl için bu meslekler ve iş pozisyonları üzerine verilmiş olup çimento firmasının bu ilanlarının haricinde de ilanı ilgili Çimsa iş ilanı adresinde yer almaktadır. Çimento şirketinin genel başvuru ve alt işveren süreç yöneticisi gibi ilanlarının başvuru şartlarını takip etmek sonrasında ise başvuruda bulunmak için şirketin kullanmış olduğu iş ilanları sayfasına gidebilirsiniz.


ÇİMENTO ŞİRKETİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?
Çimsa Çimento şirketi bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken aşağıda verilen kariyer iş ilanı sayfasını kullanmaktadır. Çimento şirketinin yayınlamış olduğu çeşitli iş ilanlarını takip etmek ve ilanlara başvuru yapmak için aşağıdaki iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çimsa Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/cimsa-cimento-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c13360-p3679
Çimsa Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder