Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı 2015

Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı 2015

Ziraat Katılım Bankası yapılanma sürecini tamamlamak için ve yeni açtığı şubelerin personel memur ihtiyacını kapatmak için personel memur alımları gerçekleştirecek. Ziraat Katılım Bankasının bünyesine dahil olmak isteyenler alt kısımda aranan şartları, başvuru detaylarını ve diğer bilgileri inceleyerek ilgili resmi mail adresinden başvurularını yapabilirler.

ŞARTLAR;
- T.C Vatandaşı olmak,
- 18 yaşını doldurmuş olmak,
-  2-4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarından veya bunlara denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak.​​ (Banko Asistanı pozisyonu hariç )
- Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları ya da askerlikten muaf olmaları,

BAŞVURU 

Ziraat Katılım Bankası yeni açtığı şubelerin memur personel ihtiyacını karşılamak için personel alımları yapıyor. İlk olarak tecrübeli personel memur alımı yapacak olan Ziraat Katılım Bankası, ilerleyen zamanlarda ise tecrübesiz adaylar için resmi sitede bilgi yayınlayacağını açıklamıştır.

En az 1 yıl tecrübesi olanlar " ozgecmis@ziraatkatilim.com.tr " resmi mail adresine özgeçmiş bilgilerini gönderebilirler.

TECRÜBESİZ OLANLAR;

Ziraat Katılım Bankası öncelikle tecrübeli adaylar alımı yapacağını ilerleyen zamanlarda ise tecrübesiz adaylar için resmi sitede duyuru yapacağını belirtmiştir.
Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder