Öznur Kablo Personel Alımı İş İlanları 2015

Öznur Kablo Personel Alımı İş İlanları 2015

1989 senesinde yerli sermaye ile kurulan Öznur Kablo, kurulduğu yıldan bu yana bulunduğu sektörde ki hizmetlerine devam etmektedir. Öznur Kablo şirketi sektördeki hizmetlerini her daim sürdürebilmek için bazı uygun iş pozisyonları için iş ilanları yayınlamıştır. Firmanın bu yayınladığı ilanları inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz.

Öznur Kablo firması bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarını, iş ilanlarını listelerken internette bulunan iş ilanları adreslerini kullanmaktadır. Sizlerde kablo şirketinin listelediği iş ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız firmanın iş ilanları adresine konu sonundan ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Öznur Kablo personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıda listede bulunan iş pozisyonları üzerine verilmiştir. Kablo firmasının bu ilanlarının haricinde başka personel ilanı yer almamaktadır. Sizde kablo firmasının yayınladığı personel ilanlarının detaylarını incelemek, ilan şartlarını takip ederek başvuruda bulunmak için ilgili iş ilanları adresine gidebilirsiniz.

Öznur Kablo şirketinin yayınladığı ilanlardan bazıları şöyledir;
- Satış Pazarlama Temsilcisi
- Müşteri Finansal Analizi Uzmanı
Öznur Kablo personel eleman alımı bu yıl kaç kişi ile düzenlenecek bir bilgi yoktur fakat; kablo şirketinin internette ki kariyer adresinde 2 tane boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Yeni iş ilanı yayınlayacağında yine aşağıda bulunan iş ilanları adresini kullanmaktadır.

Öznur Kablo Personel Alımı İş İlanları için;
http://www.kariyer.net/oznur-kablo-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c48655-p0/
Öznur Kablo Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder