Okan İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

Okan İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

İnşaat sektöründe hizmet vermekte olan Okan İnşaat, 2015 de bu hizmetlerine devam etmek için personel eleman alımları düzenleyecektir. İnşaat firmasının bu personel eleman alımlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan ilan detaylarını inceleyerek ilgili iş ilanı adresinden şirkete başvuruda bulunabilirsiniz.

Okan İnşaat personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları, meslekleri üzerine listelenmiş olup inşaat firmasının bu iş ilanlarının dışında başka güncel iş ilanları da bulunmaktadır. Okan İnşaat şirketinin aşağıdaki iş ilanlarının detaylarını incelemek, genel başvuru şartlarını takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak için firmanın kariyer adresine gidebilirsiniz.

Okan İnşaat'da listelenmiş olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Satınalma Sorumlusu
- Muhasebe Uzmanı
- Finans Uzmanı
- Planlama Mühendisi
- Personel Uzmanı
- Ön Muhasebe Elemanı
- Veteriner Hekim

Okan İnşaat 2015 de kaç personel elemanı bünyesine dahil edecek bilemiyoruz fakat; inşaat firmasının internette 10 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Okan İnşaat şirketi yeni iş pozisyonu listeleyeceği zaman yine aşağıda verilmiş olan Okan İnşaat iş ilanı adresini kullanmaktadır.


Okan İnşaat firması bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarını listelerken çeşitli iş ilanı adreslerini kullanmaktadır. Okan İnşaat şirketinin güncel personel ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunacak olanlar aşağıda bulunan link adresine giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Okan İnşaat Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Okan İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder