Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alımı 2015

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alımı 2015

Kastamonu Ağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Bünyesinde oluşan uygun iş pozisyonunu doldurmak üzere 1 adet büro görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Sizde Kastamonu Ağlı SYDV'de büro görevlisi olarak işe başlamak istiyorsanız aşağıda ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

1 Adet Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 10.08.2015

İl KASTAMONU İlçe AĞLI Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama - Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.(Gerekirse sözlü sınavda uygulamalı soru sorulacaktır.)

- Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler,Halkla İlişkiler,İletişim,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Felsefe,Psikoloji ve Sosyoloji Bölümlerinden mezun olmak - B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler,Halkla İlişkiler,İletişim,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Felsefe,Psikoloji ve Sosyoloji Bölümlerinden mezun olmak 2-Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.(Gerekirse sözlü sınavda uygulamalı soru sorulacaktır.) 3-B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.


4-Varsa iş deneyimi belgesi. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6-Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. 7-Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Ağlı ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 8-Son altı aydır Kastamonu ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder