Kale Seramik Personel Alımı İş İlanları 2015

Kale Seramik Personel Alımı İş İlanları 2015

1957 senesinde Çanakkale seramik fabrikaları ile faaliyetlerine başlayan Kale Seramik, 2015 de faaliyetlerine devam etmek için bazı uygun iş pozisyonları için personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Kale Seramik şirketinin ilanlarından yararlanmak isteyenler firmanın ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz.

Kale Seramik personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları için yayınlanmıştır. Firmanın aşağıda bulunan iş ilanlarını detaylıca incelemek, ilan şartlarını takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak için makale sonunda verilmiş olan internet kariyer adresine gidebilirsiniz.

Kale Seramik'de uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Müşteri Hizmetleri Sorumlusu
- İhracat Satış Sorumlusu

Kale Seramik 2015 de kaç personel eleman alımı gerçekleştirecek bilinmemekte ancak firmanın internette 2 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Kale Seramik yeni iş ilanı yayınlayacağı zaman sizlere verilmiş olan iş ilanı adresini kullanarak yeni iş ilanlarını listelemektedir.


Kale Seramik firmasının yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapacak olanlar aşağıda verilmiş olan link adresine giderek güncel ilanları inceleyebilir ve daha sonra şirketin güncel olan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kale Seramik Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/kale-seramik-canakkale-kale-bodur-seramik-san-a-s-is-ilanlari-c13432-p3758/
Kale Seramik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder