İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2017

İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2017

1970 yılından bu yana müşterilerine hizmet sunmakta olan İhlas Holding, 2017 yılı içinde sürdüreceği çalışmalar için bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere personel eleman alımı yapacaktır. İhlas Holding gibi başarılı bir firma bünyesinde bulunmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz İhlas Holding iş ilanı bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İhlas Holding personel alımı iş ilanları 2017 sene için aşağıda bulunan açık iş pozisyonları için listelenmiş olup, holding'in bu ilanlarından başka güncel ilanı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde İhlas Holding'in listelemiş olduğu yönetici asistanı, müfettiş ve tercüman gibi ilanlarının başvuru şartlarını takip ederek başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan İhlas Holding iş ilanı adresini ziyarette bulunabilirsiniz.

İhlas Holding'in kariyer sayfasında listelediği bazı iş ilanları şöyledir;

- Forklift Operatörü
- Müfettiş Yardımcısı
- Müfettiş
- İş Geliştirme Uzmanı
- Yönetici Asistanı
- İç Denetim Uzmanı
- Tercüman

İhlas Holding 2017 yılı içinde bünyesinde görevlendirmek üzere toplamda ne kadar personel eleman alımı yapmayı planlıyor bu konu hakkında bilgi yok ancak; İhlas Holding'in internet ortamında bulunan kariyer, iş ilanı sitesinde 6 adet açık iş pozisyonu bulunmaktadır. İhlas Holding bu ilanların arasına yeni alım yapacağında eklemeler yapmaktadır.


İhlas Holding güncel iş pozisyonlarını listelerken bazı iş ilanı kariyer sayfalarını kullanmaktadır. Holding'in güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıda verdiğimiz İhlas Holding iş ilanı sitesine giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder