Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Yıldırım Holding bünyesinde birçok şirketi ( Eti Krom, YILPORT Holding, Gemlik Gübre Sanayi, Yılmar Denizcilik, Yılyak Pazarlama ve Ticaret, Yıldırım Dış Ticaret ve Pazarlama, Yılfert Gübre & Kimya Sanayi ve Marmara Shipyard ) barındırmaktadır. Sizlerde Yıldırım Holding'de çalışmak istiyorsanız makalemizde ki şirketin bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Yıldırım Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Yıldırım Holding güncel ilanlarını ve çeşitli kariyer pozisyonlarını yayınlarken bazı iş ilanı sayfalarını kullanmaktadır. Şirketin ilanlarını yayınladığı sayfaya aşağıdan ulaşarak güncel ilanları takip edebilir ve iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarda yayınlanmıştır. Yıldırım Holding'in bu ilanlarından daha fazlası bulunmaktadır. Sizlerde Yıldırım Holding'in aşağıdaki ilanlarını detaylıca tek tek incelemek, ilan şartlarını takipte bulunmak ve iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için şirketin kariyer adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Holding'de uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Operation Clerk Bursa YILPORT Holding
- Environmental Health and Safety Specialist Elazığ Yıldırım Holding
- EXPLORATION GEOLOGIST
- Helpdesk Uzmanı Bursa, Elazığ
- HR Director
- Harita Mühendisi
- Stajyer
- NETSİS ERP Uzmanı
- Service Desk Supervisor

Yıldırım Holding 2015 de bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere kaç adet personel alacak bilinmemektedir. Şirketin ilanlarını yayınladığı kariyer sayfasında şimdilik 41 tane uygun, boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Yıldırım Holding bünyesinde yeni iş alanı olduğu zaman yine aynı kariyer adresinden personel ilanlarını yayınlamaktadır.

Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder