Yapı Merkezi Personel Alımı İş İlanları 2015

Yapı Merkezi Personel Alımı İş İlanları 2015

Yapı Merkezi 1965 senesinde faaliyetlerine başlamış ve o yıllardan bu yana bulunduğu sektörde müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu sunduğu hizmetlerine devam edecek olan Yapı Merkezi şirketi bazı alanlarda çalıştırmak üzere personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Şirketin bu personel alımlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizde ki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Yapı Merkezinin ilanlarına nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Yapı Merkezinin duyurduğu personel ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda konumuzun sonunda yer alan Yapı Merkezi iş ilanı kariyer adresine giderek firmanın güncel ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yapı Merkezi personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları üzerine yayınlanmıştır. Şirketin bu ilanlarının haricinde çeşitli birçok iş ilanı yer almaktadır. Firmanın yayınladığı bu personel ilanlarını detaylıca incelemek, ilanların başvuru şartlarını öğrenmek ve personel ilanlarına başvuruda bulunmak için verdiğimiz kariyer adresine gidebilirsiniz.

Yapı Merkezi firmasının bazı iş ilanları;
- Harita Teknikeri
- Harita Mühendisi
- Alet Operatörü
- Saha Mühendisi
- Teknik Ressam Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
- İnşaat Teknikeri
- Teknik Ofis Mühendisi
- Maliyet Kontrol Şefi

Yapı Merkezi 2015 de ne kadar personel eleman alımı gerçekleştirecek bilinmemektedir. Şirketin kariyer adresinde 37 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Yapı Merkezi şirketi ihtiyaç olduğu zamanlar ilgili kariyer adresinde yeni iş ilanları yayınlamaktadır. Firmanın ilanlarını incelemek isteyenler aşağıdaki link adresinden yararlanabilirler.

Yapı Merkezi Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Yapı Merkezi Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder