Vestel Personel Alımı İş İlanları 2017

Vestel Personel Alımı İş İlanları 2017

Vestel şirketi 1984 senesinde elektronik, beyaz eşya sektörlerinde hizmetlerine başlamıştır. Zorlu Holding'in bünyesinde bulunan Vestel, kurulduğu günden bu yana bulunduğu sektörlerde hızla gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. 2016 yılında da müşterilerine hizmet verecek olan elektronik, beyaz eşya şirketi bazı alanlarda görevlendirmek için personel işçi alımı gerçekleştirecektir. Firmanın bu personel ilanlarından yararlanmak isteyenler makalemizde ki bilgileri inceleyebilirler.

Vestel şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Vestel firması bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken bazı belli kariyer iş ilanı adreslerini kullanmaktadır. Vestel firmasının güncel iş ilanlarını takip ederek ilanlara iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız konumuzun sonunda verilen link adresine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel personel alımı iş ilanları 2017 yılı için aşağıdaki iş pozisyonları, meslekleri üzerine verilmiş olup elektronik firmasının bu iş ilanlarının dışında güncel ilanı bulunmamaktadır. Firmanın aşağıda yayınlamış olduğu iş ilanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, ilanların başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için Vestel iş ilanı kariyer web adresini gidebilirsiniz.

Vestel firmasında bulunan uygun iş pozisyonları şöyledir;
- Muhasebe Uzmanı
- Regal Satış Temsilcisi
- Eğitmen

Vestel şirketi 2016 yılı için bünyesine dahil etmek üzere kaç adet personel işçi alımı gerçekleştirecek bilemiyoruz ancak; Vestel firmasının personel alım ilanlarını yayınladığı web adresini incelediğimizde 3 tane uygun, boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Vestel bünyesinde yeni iş pozisyonu oluştuğu zaman yine sizlere verdiğimiz kariyer web adresini kullanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Vestel Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Vestel Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder