Tümosan Personel Alımı İş İlanları 2015

Tümosan Personel Alımı İş İlanları 2015

Tümosan Motor ve Traktör sektöründe 1975 senesinden bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket kurulduğu tarihten bu yana sektöründe başarıyı yakalamış ve kendisini geliştirmiştir. 2015 yılında da bu gelişim ve başarısını sürdürmek amacıyla bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel işçi alımları yapacaktır. Firmanın bu alımlarından yararlanmak isteyenler makalemizde ki bilgileri takip edebilirler.

Tümosan Traktör şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Tümosan Motor ve Traktör firması bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını ve çeşitli kariyer ilanlarını yayınlarken farklı iş ilanı sitelerinden faydalanmaktadır. Sektörünün başarılı traktör ve motor şirketinde çalışmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyenler verdiğimiz iş ilanı kariyer sayfasına gidebilirler.

Tümosan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıdaki gibi duyurulmuştur. Traktör ve Motor şirketinin yayınladığı aşağıdaki ilanların detaylarını öğrenmek, başvuru şartlarını incelemek ve Tümosan şirketine iş başvurusunda bulunmak için makalemizin aşağısında verdiğimiz kariyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tümosan Traktör'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Raylı Sistem Tasarım Mühendisi
- Görsel İletişim Sorumlusu
- Tasarım Mühendisi / Uzmanı
- Transmission Development and Research Engineer

Tümosan Traktör 2015 yılı itibari ile bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere kaç personel alımı yapacak bilemiyoruz. Traktör şirketinin iş ilanlarını yayınladığı kariyer sayfasında 4 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Şirket bünyesinde yeni iş pozisyonu olduğu zamanlar sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer iş ilanı sayfasından yararlanmaktadır.

Tümosan Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Tümosan Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder