Namet Personel Alımı İş İlanları 2017

Namet Personel Alımı İş İlanları 2017

Muhteşem lezzetleri ile Türkiye'de şarküteri ürünleri satışı gerçekleştiren Namet, 2017 de müşterilerine hizmet sunabilmek ve sektördeki çalışmalarına devam edebilmek için bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel işçi alımı gerçekleştirecektir. Namet Gıda şirketi bünyesinde sizlerde yer almak istiyorsanız makalemizde verilmiş olan Namet Gıda kariyer iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Namet Gıda şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Namet Gıda şirketi uygun olan iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını farklı iş ilanları sitelerinde yayınlamaktadır. Namet Gıda firmasının yayınladığı ilanları inceleyerek iş başvurusunda bulunmak isteyenler makalemizin sonunda verilmiş olan Namet Gıda iş ilanı sayfasına gidebilirler.

Namet personel alımı iş ilanları 2017 de aşağıdaki meslekler ve iş pozisyonları için verilmiş olup gıda firmasının bu ilanlarının haricinde başka iş ilanı bulunmamaktadır. Sizlerde Namet şirketinin yayınladığı personel ilanlarını tek tek detaylıca incelemek, ilan şartlarını takipte bulunmak ve iş başvurusu yapmak için ilgili kariyer adresini ziyaret ediniz.

Namet Gıda'da
- Elektrik Teknisyeni
- Teknik Satın Alma Görevlisi Kocaeli Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş.
- Satış Sorumlusu
- Satış Asistanı
- Zooteknist Samsun, Şanlıurfa Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş.
- Ar-Ge Görevlisi
- Dış Ticaret Görevlisi

Namet Gıda şirketi 2017 de kaç personel elemanı bünyesine dahil edecek bilemiyoruz ancak; Namet firmasının kariyer sayfasında 7 tane uygun, boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Namet Gıda şirketi yeni iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer adresinden ilanlarını yayınlamaktadır.

Namet Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/namet-gida-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c10722-p786/
Namet Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder