İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İşbir Holding 1968 senesinde kurulmuştur. Şirket kurulduğu seneden beridir bulunduğu sektörlerde başarı ile ilerlemiş ve bu ilerlemesine sürekli devam edebilmek için bazı alanlara personel eleman alımları yapacaktır. Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren İşbir Holding'in bu personel işçi alımlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

İşbir Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
İşbir Holding çeşitli personel kariyer ilanlarını yayınlarken bazı kariyer adreslerini kullanmaktadır. Bunun için İşbir Holding'de çalışacak olanlar ve iş başvurusunda bulunmak isteyenler makalemizde verilen bilgileri takip ederek ilgili kariyer adresinden iş başvurularını yapabilirler.

İşbir Holding personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki gibi alımları yapacaktır. Ayrıca İşbir Holding'in aşağıdaki ilanların haricinde başka güncel ilanları da yer almaktadır. Eğer sizlerde holding'de çalışmak istiyorsanız ilgili kariyer adresine giderek ilanları detaylıca incelemek, başvuru şartlarını takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak için verilen kariyer adresine gidebilirsiniz.

- Muhasebe Müdürü Ankara İŞBİR HOLDİNG
- Muhasebe Sorumlusu
- İşçi
- Üretim Mühendisi
- Makine Mühendisi

İşbir Holding 2015 yılı itibari ile bünyesinde kaç kişiyi çalıştıracak bir bilgi yok fakat; İşbir Holding'in kariyer iş ilanı sayfasında şimdilik 7 tane uygun, açık iş pozisyonu yer almaktadır. İşbir Holding bünyesinde açık iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfalarını kullanarak çeşitli iş ilanlarını yayınlamaktadır.

İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder