Hekim Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Hekim Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Hekim Grup'un geçmişi 1989 senesine kadar dayanmaktadır. 2006 yılına gelindiğinde grup şirketleri Hekim Holding'in bünyesine katılarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Hekim Holding 2015 de faaliyet ve çalışmalarını sürdüreceği için bazı uygun iş pozisyonları için personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Firmanın bu alımlarından yararlanmak istiyorsanız detayları konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Hekim Holdinge nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Hekim Holding yeni iş pozisyonları, çeşitli iş ilanları yayınlarken çeşitli ilan sayfalarından yararlanmaktadır. Şirkete iş başvurusu yapmak ve güncel ilanlarını incelemek isteyenler makalemizde verilmiş olan Hekim Holding iş ilanı sayfasına gidebilirler.

Hekim Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecek olup holding'in bu ilanlarının dışında güncel ilanı bulunmamaktadır. Hekim Holding'in yayınlamış olduğu ilanların detaylarını incelemek, başvuru şartlarını takip etmek ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız şirketin kariyer adresine gidebilirsiniz.

Hekim Holding'de uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- TEKNİK OFİS ELEMANI
- ŞANTİYE ŞEFİ
- HELPDESK UZMANI

Hekim Holding 2015 içinde bünyesine kaç adet personel eleman alımı gerçekleştirecek bilinmemekte fakat; Hekim Holding'in ilanlarını yayınlamış olduğu web sayfasında 3 tane uygun personel ilanı bulunmaktadır. Ayrıca Hekim Holding yeni iş pozisyonu yayınlayacağı zaman aşağıda bulunan kariyer web sayfasını kullanarak güncel ilanlarını yayınlamaktadır.

Hekim Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Hekim Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder