Harput Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Harput Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Harput Holding 1958 senesinde faaliyetlerine başlamış ve günümüzde bünyesinde birçok şirketi barındırmaktadır. Bu şirketler ise; Kinteks, Sadioğulları, Maitürk, Miranlı Sigorta, Sedaş İnşaat, Hg Enerji ve Rexus gibi şirketleri çatısı altında tutmaktadır. Sizde Harput Holding'in kariyer ilanlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıdan detayları takip edebilirsiniz.

Harput Holding'in ilanlarına nasıl başvuru yapılır?
Harput Holding uygun olan iş pozisyonlarını, çeşitli iş ilanlarını yayınlarken belli başlı kariyer sitelerini kullanmaktadır. Bunun için şirkete iş başvurusunda bulunabilmeniz için firmanın kullandığı, ilanlarını yayınladığı web adresine gitmeniz gerekmektedir. Harput Holding'in kariyer adresi sizlerle aşağıda paylaşılmıştır.

Harput Holding personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki uygun iş pozisyonları için verilmiş olup Harput Holding'in bu aşağıdaki ilanlarının haricinde güncel, yeni iş ilanı bulunmamaktadır. Harput Holding'in yayınlamış olduğu bu ilanları detaylıca takip etmek, ilanların başvuru şartlarını incelemek ve ilanlara iş başvurusu yapmak için makale sonunda bulunan adrese gidebilirsiniz.

Harput Holding'de uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Bellboy Muğla Harput Holding
- Tekstil Mühendisi
- GENEL BAŞVURU - MAVİ YAKA Bursa Harput Holding
- Güvenlik Görevlisi
- Otel Satış Pazarlama Müdürü

Harput Holding 2015 de kaç personel elemanı bünyesine katacak, dahil edecek bilinmiyor. Şirketin ilanlarını yayınlamış olduğu kariyer sayfasında 5 tane uygun, boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Harput Holding ihtiyaçları doğrultusunda yeni iş pozisyonlarını da ilgili sayfadan yayınlamaktadır. Sizde Harput Holding'in ilanlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki link adresine giderek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Harput Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Harput Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder