FLO Personel Alımı İş İlanları 2017

FLO Personel Alımı İş İlanları 2017

Ziylan Grup bünyesinde bulunan FLO, mağazacılık sektöründe 2001 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde şirketin 130 adet mağazası bulunmakta ve bu mağazalarda 1,900 personel elemanı bulunmaktadır. Bu personelleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden FLO, yeni yılda da personel alımları yapacaktır. FLO'da yer almak istiyorsanız makalemizden ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR ?

FLO mağazacılık şirketi uygun iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken farklı kariyer adreslerini kullanmaktadır. FLO şirketinin personel ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız makalemizde verilmiş olan FLO iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

FLO personel alımı iş ilanları 2017 yılı için aşağıdaki uygun iş pozisyonları için yayınlanmış olup mağazacılık sektöründe çalışmalarını sürdüren şirketin aşağıdaki ilanlarının dışında birçok güncel iş ilanı bulunmaktadır. FLO firmasının yayınlamış olduğu iş ilanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, ilanların şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için verilen iş ilanı adresini ziyaret edebilirsiniz.

FLO'da uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- SATIŞ DANIŞMANI - METROPORT
- KASİYER - KONYA M1 AVM Konya
- SATIŞ DANIŞMANLARI- KONYA Konya FLO
- KONYA EREĞLİ SATIŞ DANIŞMANI
- KONYA M1 MAĞAZA ŞEFİ Konya FLO


FLO firması 2017 yılı itibari ile bünyesinde görevlendirmek, çalıştırmak üzere kaç adet personel işçi alımı gerçekleştirecek bilinmemektedir ancak; mağazacılık sektöründe çalışmalarını sürdüren FLO firmasının kariyer adresinde 128 tane boş iş pozisyonu bulunmaktadır. FLO firması yeni ilanlarını yine aynı kariyer iş ilanı sayfasından duyurmaktadır.

FLO Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/flo-profil-is-ilanlari-c6024-p37383
FLO Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder