Eksim Yatırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eksim Yatırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eksim Yatırım Holding 1986 yılında kurulmuştur. Holding kurulduğu günde bu yana gelişmiş ve şuanda gıda, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde hizmetlerine devam etmektedir. 2015 yılı içinde bulunduğu sektörlerdeki hizmetlerini sürdürmek için bazı boş iş pozisyonları için ilanlar yayınlamıştır. Eksim Yatırım Holding'in bu personel ilanlarını incelemek istiyorsanız ilgili iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Eksim Yatırım Holdinge nasıl, nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Eksim Yatırım Holding boş iş pozisyonlarını ve çeşitli personel ilanlarını yayınlarken bazı iş ilanı internet sitelerini kullanmaktadır. Bunun için sizlere makalemizin sonunda verdiğimiz şirketin kariyer adresine gidebilir ve güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Eksim Yatırım Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıda bulunan iş pozisyonları için verilmiştir. Holding'in aşağıda bulunan güncel iş ilanlarının dışında bir kaç adet daha personel ilanı yer almaktadır. Firmanın yayınladığı bu iş ilanlarını detaylıca takipte bulunmak, ilan şartlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için firmanın kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

Eksim Yatırım Holding'de uygun olan iş pozisyonları şöyledir;
- Bütçe ve Raporlama Uzman Yardımcısı
- Pazarlama Uzmanı
- Makine Mühendisi
- İnşaat Mühendisi
- Elektrik Elektronik
- Kalite Kontrol Mühendisi
- Proses Kalite Mühendisi

Eksim Yatırım Holding 2015 de bünyesine dahil etmek, bünyesinde çalıştırmak üzere kaç tane personel işçi alımı yapacak bilemiyoruz ancak; Eksim Yatırım Holding'in iş ilanı sitesinde 12 tane boş, uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Eksim Yatırım Holding yeni iş pozisyonu yayınlayacağı zaman sizlere verilmiş olan kariyer internet sitesini kullanmaktadır.

Eksim Yatırım Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Eksim Yatırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Eksim Holding İç Denetim Bölümü'nde çalışırsanız müdür tarafından işten ayrılmaya sürüklenmeniz 1 yılı geçmez. Gelen ayrılıyor, diğer bölümler fena değildir. Eksim Yatırım Holding İç Denetim müdürü ayakkabasını çıkartarak senelerdir aynı yerde oturarak iş yaptırmayan, yapanı da göndermeye çalışan ilginç biri.

Adsız dedi ki...

Eksim holding iç denetim bölümünde serkan cellek varken zor çalışılır. Eleman sirkülasyonu çok ve mutsuz insanlar.

Adsız dedi ki...

İk politikası çok hatalı olan bir şirket. iç denetim zaten müdür kaynaklı çok zor

Adsız dedi ki...

Gördüğüm en iyi ik yöneticisine sahip şirket. Denetim YK'ye bağlı. İK'nın yanlışlar ile yakından uzaktan alakası yok.

Yorum Gönder