Cevher Döküm Personel Alımı İş İlanları 2015

Cevher Döküm Personel Alımı İş İlanları 2015

Cevher Döküm şirketi uzun yıllardır otomotiv sektörü için parça üretimleri gerçekleştiren başarılı bir firmadır. Şirket bu başarısını ve hizmetlerine 2015 de devam edeceği için bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Cevher Döküm şirketinin bu personel alımlarından faydalanmak isteyenler makalemizde ki bilgileri takip edebilirler.

Cevher Döküm şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Cevher Döküm bünyesinde yer alan uygun iş ilanlarını, çeşitli iş pozisyonlarını bazı kariyer sayfalarında yayınlamaktadır. Şirketin ilanlarını yayınladığı web adresi aşağıda verilmiş olup o adrese giderek şirkete iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cevher Döküm personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları için verilmiş olup firmanın bu iş ilanlarının haricinde başka iş ilanı bulunmamaktadır. Cevher Döküm şirketinin yayınladığı aşağıdaki ilanları ayrıntılı olarak takip etmek, ilanın başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için verilen internet linkine gidebilirsiniz.

Cevher Döküm'de uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Kalıp Tasarım Mühendisi İzmir Cevher Jant San. A.Ş.
- Proses Kalite Mühendisi

Cevher Döküm 2015 de bünyesine katmak üzere kaç personel eleman alımı yapacak bir bilgi yok fakat; şirketin ilanlarını yayınlamış olduğu adreste 2 adet uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Cevher Döküm firması yeni iş pozisyonlarını yine aşağıda verilen kariyer adresini kullanarak yayınlamaktadır.

Cevher Döküm Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Cevher Döküm Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder