Cevahir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Cevahir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Cevahir Holding 1959 senesinde kurulmuş ve o yıllardan bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. Holding çalışmalarına 2015 yılında da devam edeceği için bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Holding'in bu alımlarından faydalanmak istiyorsanız konumuzda verilmiş olan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Cevahir Holdinge nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Cevahir Holding uygun olan pozisyonlarını yayınlarken bazı kariyer adreslerini kullanmaktadır. Sizlerde Cevahir Holding'in bu iş pozisyonlarından faydalanarak iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız makalemizde yer alan iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.

Cevahir Holding personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki uygun pozisyonlar için verilmiştir. Cevahir Holding'in yayınlamış olduğu bu iş ilanlarını tek tek ayrıntılı olarak incelemek, ilan şartlarını takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız makalemizin devamında bulunan kariyer adresine gidebilirsiniz.

Cevahir Holding'de uygun olan bazı iş pozisyonları;
- Mekanik Teknikeri
- Elektrik Bakım Teknikeri
- Satış ve Pazarlama Yetkilisi
- Rezervasyon Memuru
- Güvenlik Memuru

Cevahir Holding 2015 yılı itibari ile ne kadar personel alımı yapacak bilinmemektedir. Ancak holding'in ilanlarını duyurduğu kariyer sayfasını incelediğimizde 22 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Ayrıca Cevahir Holding'in bünyesinde yeni iş pozisyonu olduğu zaman aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasını kullanmaktadır.

Cevahir Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Cevahir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder