Bozlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bozlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bozlu Holding 1990 senesinde faaliyetlerine başlamış ve kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmiştir. Bozlu Holding'in bünyesinde birçok şirket faaliyetlerine devam etmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Bozlu Holding bu hizmetlerine devam etmek ve müşterilerine hizmet verebilmek için bazı uygun iş alanlarında personel işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu personel ilanlarından yararlanmak isteyenler makalede ki bilgileri inceleyebilirler.

Bozlu Holdinge nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Bozlu Holding ihtiyaçları doğrultusunda güncel iş ilanları yayınlamaktadır. Firmanın bu yayınladığı ilanları inceleyerek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız makalemizin sonunda bulunan Bozlu Holding iş ilanı adresine giderek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bozlu Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıdaki iş pozisyonları, meslekleri için listelenmiş olup holding'in bu iş ilanlarının dışında bir çok güncel iş ilanı bulunmaktadır.Sizlerde Bozlu Holding'in yayınladığı aşağıdaki ilanlar hakkında bilgi almak, ilan şartlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız şirketin ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz.

Bozlu Holding'de uygun olan bazı iş pozisyonları;
- AR-GE Mühendisi
- OFİS ASİSTANI
- Biyokimya Uzmanı
- Satış Destek Elemanı
- TIBBİ SEKRETER / KONYA
- TEKNİK SERVİS STAJYERİ
- SATIŞ MÜHENDİSİ
- Satış Asistanı

Bozlu Holding 2015 de kaç personel işçi alımı gerçekleştirecek bilinmemektedir ancak holding'in kariyer adresine giderek 23 tane uygun boş iş pozisyonu bulunmaktadır. Holding personel ihtiyaçları olduğunda yine aynı iş ilanı adresini kullanarak personel işçi ilanlarını duyurmaktadır.

Bozlu Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Bozlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder