Barsan Global Personel Alımı İş İlanları 2015

Barsan Global Personel Alımı İş İlanları 2015

Barsan Global şirketi 1982 senesinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana entegre lojistik hizmeti alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Barsan Global firması bu faaliyetlerine devam etmek için bazı alanlarda çalıştırmak üzere personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Lojistik firmasının bu personel eleman alımlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Barsan Global şirketine nereden, nasıl iş başvurusu yapılır?
Barsan Global şirketi uygun iş pozisyonlarını, çeşitli iş ilanlarını yayınlarken farklı kariyer sayfalarını kullanmaktadır. Sizlerde Barsan Global firmasının ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız makalemizin sonunda verdiğimiz iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.

Barsan Global personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki iş pozisyonları ve meslekleri üzerinden gerçekleştirilecek olup firmanın bu ilanlarının haricinde birçok güncel ilanı bulunmaktadır. Barsan Global şirketinin yayınladığı aşağıdaki ilanları tek tek ayrıntılı olarak takip etmek, ilanlarını şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için ilgili kariyer sitesine gidebilirsiniz.

Barsan Global firmasının yayınladığı iş ilanlarından bazıları şöyledir;
- Müşteri Temsilcisi
- Satış Pazarlama Elemanı
- Satış Pazarlama Elemanı  Barsan Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği A.Ş.
- İthalat İhracat Elemanı
- DEPO YÜKLEME ELEMAN
- Gümrük Takip Elemanı
- Genel Başvuru ** Tüm Türkiye
- Bilgisayar Operatörü
- Operasyon Destek Elemanı

Barsan Global şirketi Kocaeli, Bursa, Çerkezköy, Gebze, Kağıthane, Tekirdağ, İzmir ve Tüm Türkiye genelinden personel eleman alımları gerçekleştirecektir.

Barsan Global şirketi 2015 senesi itibari ile bünyesinde kaç personel eleman çalıştıracak bir bilgi yok fakat; Barsan Global firmasının kullanmış olduğu kariyer internet sitesinde 19 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Barsan Global yeni iş pozisyonu yayınlayacağı zaman aşağıda ki kariyer sayfasından yararlanmaktadır.

Barsan Global Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Barsan Global Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder