Akmercan Personel Alımı İş İlanları 2015

Akmercan Personel Alımı İş İlanları 2015

Akmercan şirketler gurubu 1991 senesinde araç kiralama ve servis taşımacılığı alanlarında faaliyetlerine başlamış ancak ilerleyen yıllarda 1994 yılında çevre temizliği ve katı atık sektörlerinde çalışmalarına devam etmiştir. 2015 de bu hizmetlerine devam edecek olan Akmercan şirketler gurubu bazı alanlarda çalıştırmak üzere personel işçi alımı gerçekleştirecektir.

Akmercan şirketler gurubuna nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Akmercan firması boş, uygun olan personel ilanlarını yayınlarken çeşitli kariyer sayfalarından yararlanmaktadır. Bunun için Akmercan şirketler grubunun yayınlamış olduğu güncel ilanları inceleyerek iş başvurusu yapmak isteyenler makalemizin sonunda bulunan Akmercan iş ilanı adresine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Akmercan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıdaki uygun iş pozisyonları için yayınlanmış olup şirketler gurubunun bu ilanları haricinde bir kaç tane daha güncel iş ilanı bulunmaktadır. Akmercan firmasının yayınladığı bu iş ilanlarının detaylarını öğrenmek, iş başvurusunda bulunmak veya şirketin diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız ilgili iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Akmercan Şirketler Grubunun yayınladığı bazı iş ilanları;
- İşletme Şef Mühendisi
- Harita Mühendisi
- Doğalgaz Teknisyeni Mardin Akmercan Şirketler Grubu
- Makam Şoförü
- Oto Lastik Montaj Personeli

Akmercan 2015 de kaç personel eleman alımı yapacak bilinmemektedir fakat; şirketler grubunun iş ilanı sayfasında 14 tane uygun, boş iş pozisyonu yer almaktadır. Akmercan şirketler gurubu bünyesinde boş iş pozisyonu olduğunda ise yine aynı iş ilanı kariyer adresini kullanarak güncel ilanlarını duyurmaktadır.

Akmercan Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Akmercan Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder