Yiğit Akü Personel Alımı İş İlanları 2015

Yiğit Akü Personel Alımı İş İlanları 2015

Yiğit Akü, 1976 senesinde 3 kardeş tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kısa sürede sektörde gelişmiştir. Yiğit Akü firması 72 ülkeye ürünlerinin ihracatını gerçekleştiren global bir firma haline gelmiştir. Sektördeki faaliyetlerine devam etmek ve müşterilerine hizmet sunabilmek için bazı alanlarda görevlendirmek için personel eleman alımları yapacak olan Yiğit Akü'de sizde çalışmak istiyorsanız makalemizden şirketin ilanlarını takip edebilirsiniz.

Yiğit Akü şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Yiğit Akü bünyesinde oluşan güncel iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını farklı kariyer sayfalarını kullanarak yayınlıyor. Bu sebeple şirkete iş başvurusu yapacak olanlar makalemizde verilmiş olan bilgileri inceleyerek daha sonra şirketin iş ilanı sayfasına giderek başvurularını yapabilirler.

Yiğit Akü personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı itibari ile aşağıdaki gibi verilmiştir. Akü firmasının bu ilanlarının haricinde başka güncel eleman ilanları da bulunmaktadır. Sizlerde Yiğit Akü şirketinin yayınlamış olduğu aşağıdaki ilanları detaylıca incelemek, genel nitelikleri takip etmek ve iş başvurusu yapmak için verilen iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.

Yiğit Akü'de uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Planlama Sorumlusu
- Üretim Elemanı

Yiğit Akü 2015 yılında bünyesinde görevlendirmek üzere kaç personel işçi alacak bir bilgi yoktur. Ancak Yiğit Akü firmasının kariyer sayfasında şimdilik 3 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Şirket bünyesinde yeni iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı iş ilanı kariyer sitesini kullanarak yani size verdiğimiz sayfadan yeni ilanlarını yayınlamaktadır.

Yiğit Akü Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Yiğit Akü Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder