Vakko Personel Alımı İş İlanları 2016

Vakko Personel Alımı İş İlanları 2016

Giyim alanında 1934 yılından bu yana müşteri hizmetlerini sürdürmekte olan Vakko, 2016 senesinde mağazalarında görevlendirmek ve giyim alanındaki çalışmalarını sürdürmek için personel eleman alımı yapacaktır. 2016 yılı içinde sizlerde giyim sektörünün başarılı isimlerinden birisi olan Vakko'da çalışmak istiyorsanız aşağıdan Vakko iş ilanı detaylarını inceleyebilir ve firmanın kariyer, iş ilanı adresinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Vakko boş iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını listelerken internet üzerinde yer alan kariyer adresinden yararlanmaktadır. Hazır giyim şirketinin güncel iş ilanlarını takip etmek ve ilanlarına başvuruda bulunmak için aşağıdan Vakko iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Vakko'da yer alan bazı uygun iş pozisyonları şöyledir;
- Ürün Sorumlusu
- Yazılım Uzman Yardımcısı
- Şablon Dairesi Sorumlusu
- Dijital Baskı Sorumlusu
- E-Ticaret Elemanı
- Satış Danışmanı - Butik Vakko Forum Bornova
- Satış Danışmanı - Vakko Outlet Viaport

Vakko personel alımı iş ilanları 2016 yılı için bu şekilde verilmiş olup şirketin bu iş ilanlarının haricinde başka güncel iş ilanları da yer almaktadır. Vakko firmasının yayınladığı e-ticaret elemanı, ürün sorumlusu ve satış danışmanı gibi ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini takip ederek başvuru yapmak için firmanın kullanmış olduğu ilan sayfasına gidebilirsiniz.


Vakko 2016 yılında kaç personel işçi alımı gerçekleştirecek bilemiyoruz fakat kariyer sayfasında şimdilik 20'den fazla uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Vakko bünyesinde uygun iş pozisyonu olduğu zamanlar sizlere verdiğimiz iş ilanı kariyer sayfasını kullanarak personel eleman ilanlarını yayınlamaktadır.

Vakko Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Vakko Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder