Uğur Soğutma Personel Alımı İş İlanları 2017

Uğur Soğutma Personel Alımı İş İlanları 2017

Uğur Soğutma, 1954 senesinde kurulmuş ve ilk olarak dondurma makineleri üretimleri gerçekleştirmekteydi. Kuruluşundan bu yana gelişen şirket günümüzde 1.500'den fazla çalışanı ile 137 ülkede çalışmalarını sürdürmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörünün başarılı firmalarından birisi olan Uğur Soğutma, 2016 yılında da personel işçi alımlarına devam edecektir. Sizde Uğur Soğutma şirketinde çalışmak istiyorsanız makalemizde yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Uğur Soğutma şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Uğur Soğutma şirketi uygun iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken bazı kariyer sitelerini kullanmaktadır. Sizde Uğur Soğutma firmasına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz Uğur Soğutma iş ilanı sitesine giderek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uğur Soğutma'da uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Kalite Personeli Aydın
- Depo Personeli
- Yurtiçi Satınalma Personeli
- Bilgi Sistemleri Sorumlusu
- Personel ve İdari İşler Personeli
- Kalite Proses Sorumlusu

Uğur Soğutma personel eleman alımı iş ilanları 2017 yılında yukarıdaki gibi verilmiştir. Uğur Soğutma firmasının bu iş ilanlarının haricinde başka güncel iş ilanları da yer almaktadır. Sizde şirketin yayınladığı bu iş ilanlarını detaylıca takip etmek, başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurularınızı yapmak için şirketin kariyer sitesine gidebilirsiniz.


Uğur Soğutma 2017 yılında kaç personel işçi alımı gerçekleştirecek bilemiyoruz ancak; Uğur Soğutma kariyer sayfasında 8 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Uğur Soğutma bünyesinde uygun iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfasını kullanarak iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Uğur Soğutma Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/ugur-sogutma-makinalari-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c10751-p816/
Uğur Soğutma Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder