Kırşehir Akpınar SYDV Personel Alımı İş İlanları 2015

Kırşehir Akpınar SYDV Personel Alımı İş İlanları 2015

Kırşehir ilimize bağlı Akpınar ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırmak ve görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapacağını ilan etmiştir. Kırşehir Akpınar SYDV'de çalışmak isteyen kişiler 26 Haziran 2015 ve 6 Temmuz 2015 tarihleri arasında ilgili birimlere başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sizlerde Kırşehir Akpınar SYDV bünyesinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verilmiş olan Kırşehir Akpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanını inceleyebilirler.

Kırşehir Akpınar SYDV ilanında Aranan Özel ve Genel Şartlar şöyledir;
•Kırşehir İl sınırları dahilinde ikamet ediyor olmak.(Başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.)
•Bilgisayar sertifikasına sahip olmak.(Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgelemek)
•Mülakat sonucunda başarılı olması durumunda Akpınar İlçesinde ikamet etmeyi kabul ediyor olmak.
•Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.
•Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak alınacak olan personeller sadece Bayan olacaktır. (Erkek müracaatçıların iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.)
Daha detaylı bilgi almak isteyenler 0386 412 21 40 nolu telefondan bilgi alınabilir.

Kırşehir Akpınar SYDV personel alımı iş ilan şartları 2015 yılı için üst listedeki gibi verilmiş olup bu şartların haricinde başka özel ve genel şart bulunmamaktadır.

Eğer sizlerde üst kısımdaki şartları taşıyorsanız Kırşehir Akpınar SYDV personel alım ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kırşehir Akpınar SYDV 2015 yılında kaç personel eleman alımı yapacak net bir bilgi yok ancak bünyesinde yeni iş pozisyonu oldukça ilanlarını ilgili kişilere duyurmaktadır.
Kırşehir Akpınar SYDV Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder