Güral Porselen Personel Alımı İş İlanları 2017

Güral Porselen Personel Alımı İş İlanları 2017

Güral Porselen 1989 yılından bu yana sektördeki faaliyetlerini sürdürmekte ve üretmiş olduğu ürünleri 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Güral Porselen, 2017 yılında bu çalışmalarını sürdürmek için bünyesinde bulunan uygun iş pozisyonlarına personel eleman alımı yapacaktır. Şirket çoğunlukla Antalya ve İstanbul bölgesinden işçi alımı gerçekleştirecektir.

Güral Porselen şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Güral Porselen güncel iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını yayınlarken farklı iş ilanı sitelerinden yararlanıyor. Bunun için sektörünün başarılı şirketine iş başvurusu yapacak kişiler aşağıda verdiğimiz Güral Porselen iş ilanı sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

Güral Porselen'de uygun olan iş pozisyonları şöyledir; ( ilanlar değişebilir )
- Mağaza Satış Temsilcisi(ŞİRİNEVLER)
- D&J -SOUND&LIGHT
- Cankurtaran ( lifeguard ) Antalya Güral Premier Belek
- Barmen / Barmaid
- Restaurant / Bar Komi
- ODA TEMİZLİK GÖREVLİSİ(MAİD)
- MEYDANCI(GENEL ALAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ)
- RESEPSİYONİST

Güral Porselen personel alımı iş ilanları 2017 yılı itibari ile yukarıdaki gibi verilmiştir. Bu iş ilanlarının haricinde birçok çeşitli iş ilanı da yer alan Güral Porselen'in bu ilanlarını detaylıca incelemek, bilgi almak ve iş başvurularınızı yapmak için konumuzun aşağısında yer alan link sayfasına gidebilirsiniz.


Güral Porselen 2017 yılı için kaç personel elemanı bünyesine katacak net bir bilgi yok fakat; porselen şirketinin kariyer sayfasında 51 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Ayrıca Güral Porselen bünyesinde bulunan uygun iş pozisyonlarını yine aynı sayfadan duyurmaktadır.

http://www.kariyer.net/gural-porselen-is-ilanlari-c2560-p17136/
Güral Porselen Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder