Ece Türkiye Personel Alımı İş İlanları 2015

Ece Türkiye Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye'de faaliyetlerine devam eden Ece Türkiye, alışveriş merkezlerinin yatırım ve yönetim uzmanlığını yapmaktadır. 2000 yılında kurulmuş olan Ece Türkiye, 2015 yılında sektördeki çalışmalarına devam edebilmek için bazı uygun iş alanlarına personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Ece Türkiye firmasının bünyesinde yer almak istiyorsanız makalemizde bulunan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Ece Türkiye şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Ece Türkiye uygun iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını farklı iş ilanı sayfalarından yayınlamaktadır. Sizlerde Ece Türkiye şirketinin güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ilgili iş ilanı sitesine gidebilirsiniz.

Ece Türkiye personel alımı iş ilanları 2015 senesi için aşağıdaki gibi listelenmiştir. Sizlerde Ece Türkiye firmasının yayınlamış olduğu bu iş ilanlarını tek tek detaylıca incelemek, başvuru şartlarını takip etmek ve Ece Türkiye şirketine iş başvurusunda bulunmak için sizlere verilen iş ilanı kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ece Türkiye'de uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Teknisyen
- Danışma Görevlisi Afyon ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.
- Second Technical Manager
- Müşteri İlişkileri Yetkilisi
- Second Technical Manager
- Assistant

Ece Türkiye 2015 senesinde bünyesine kaç personel işçi alımı yapacak bilemiyoruz ancak; şirketin kariyer iş ilanı sayfasında 8 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Ece Türkiye firması bünyesinde boş, uygun iş pozisyonu olduğu zaman yine sizlere verilen kariyer sayfasından yararlanmaktadır.

Ece Türkiye Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Ece Türkiye Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder