Van Özalp SYDV Personel Alımı 2015

Van Özalp SYDV Personel Alımı 2015

Van Özalp Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel eleman alımı yapacağını ilan etmiştir. Sizlerde Van Özalp SYDV'de personel olarak çalışmak istiyorsanız makalemizin devamında verilmiş olan ilan bilgilerini inceleyebilirsiniz.


İlçe dahilinde 3 Adet Büro Görevlisi Alınacaktır.Son Başvuru : 03.07.2015
İlVANİlçeÖZALPAlınacak Sayı3
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, 2- İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Varsa; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ya da vakfın yürütmüş olduğu projelerde çalışmış olmak ve görevi süresi boyunca adına herhangi bir idari işlem yapılmamış olmak, Bu belgeye sahip olanlar mülakat puanına 10 puan ek olarak ilave edilecektir. Belirlenen sürede evraklarını teslim etmeyenler mülakat haklarını kaybetmiş sayılacaktır. detaylar için www.ozalp.gov.tr duyurular bölümünden görülebilir.

İlçe dahilinde 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alınacaktır.Son Başvuru : 03.07.2015
İlVANİlçeÖZALPAlınacak Sayı2
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, - -En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1-Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, 2-En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, 3-İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 4-Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ya da vakfın yürütmüş olduğu projelerde çalışmış olmak ve görevi süresi boyunca adına herhangi bir idari işlem yapılmamış olmak, İlgili kurumundan temin edecektir. detaylar için www.ozalp.gov.tr duyurular bölümünden görülebilir.
Van Özalp SYDV Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder