Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2018

Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2018

Ülkemizde cam üretim sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan Şişecam, uzun yıllardır cam ev eşyası ve cam ambalaj üretimleri gerçekleştirmektedir. Bu tarz ürünlerin üretimini gerçekleştirmek ve müşterilerine hizmet verme amacı ile bünyesine çok sayıda personel eleman alımı yapacak olan Şişecam firmasında çalışmak istiyorsanız makalemizden Şişecam iş ilanı bilgilerini takip edebilirsiniz.

ŞİRKETE NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Şişecam bünyesinde oluşan yeni iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını listelerken internet ortamında yer alan iş ilanı kariyer sitelerini kullanmaktadır. Bunun için cam üreticisi olan firmaya başvuruda bulunmak isteyenler konumuzdan Şişecam iş ilanı sayfasına giderek güncel ilanları takip edebilir daha sonrasında başvurularını yapabilirler.

Şişecam şirketinde bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Ticari Pazarlama Şefi
- Stok Dağıtım Şefi
- Planlama Mühendisi
- Proje Ofis Müdürü
- Proje Uygulama Müdürü
- İnsan Kaynakları Müdürü
- Bölüm Sekreteri
- Mimari Hizmetler Sorumlusu

Şişecam personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde yukarı da bulunan iş pozisyonları için alım gerçekleştirecek olup, bu iş ilanlarının haricinde de çok sayıda ilanı ilgili sayfada yer almaktadır. Eğer sizlerde cam şirketinin yayınladığı stok dağıtım şefi, ticari pazarlama şefi ve proje ofis müdürü gibi ilanların tüm detaylarını inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdan Şişecam iş ilanı adresine gidebilirsiniz.


Şişecam 2018 yılı içinde çatısı altında kaç kişiye iş imkanı vermeyi planlıyor bu konu hakkında bilgi yoktur ancak; cam üretimi gerçekleştiren şirketin internet ortamında yer alan kariyer sayfasında toplamda 37 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Şişecam yeni iş ilanı oluştuğu zaman yine sizlere aşağıda verilen kariyer sitesini kullanarak güncel ilanlarını listelemeye devam etmektedir.

Şişecam Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/turkiye-sise-ve-cam-fabrikalari-a-s-is-ilanlari-c3653-p28536/
Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2018 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder