Petkim Personel Alımı İş İlanları 2017

Petkim Personel Alımı İş İlanları 2017

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren gelişmiş şirketlerden birisi olan Petkim, İzmir Aliağa'da kurulmuştur. Petkim Holding kuruluşu üretmiş olduğu ürünleri dünyaya satmakta ve ülkemizin ekonomisine katkılar sağlamaktadır. Petkim sektördeki gerçekleştirdiği yatırımları ve hizmetleri sayesinde kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmiştir. 2016 yılındaki hizmetlerini sürdürmek ve müşterilerine hizmet verebilmek için bünyesine personel alımları yapacak olan Petkim'de sizlerde çalışmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Petkim firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
PETKİM personel alımlarını yaparken resmi internet adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından yararlanmaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz Petkim insan kaynakları sayfasına giderek şirketin yayınladığı aktif iş ilanlarını inceleyebilir ve ya yine şirketin yayınladığı özgeçmiş butonundan yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Petkim personel alımı iş ilanları 2016 yılında resmi sitesinde yayınlandığı gibi verilmiştir. Petkim'in yayınladığı iş ilanları incelemek, iş başvurularınızı yapmak veya Petkim'in diğer iş ilanlarını incelemek isteyenler aşağıda verdiğimiz insan kaynakları sayfasına giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.
Petkim 2016 yılında bünyesine kaç adet personel eleman dahil edecek bilemiyoruz. Şirket bünyesinde boş iş pozisyonu olduğunda resmi insan kaynakları sayfasını kullanarak güncel iş ilanlarını, yeni ilanlarını da yayınlamaktadır.

Petkim Personel Alımı İş İlanları
https://app.petkim.com.tr/ik/
Petkim Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder