Metin Helva ve Reçel Personel Alımı İş İlanları 2015

Metin Helva ve Reçel Personel Alımı İş İlanları 2015

Boztoprak Gıda şirketinin bünyesinde çalışma ve faaliyetlerine devam eden Metin Helva ve Reçel şirketi sektöründe başarılı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Gıda sektöründe sürdürdüğü çalışmaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Metin Helva ve Reçel firması belli zaman aralıklarında bünyesine personeller dahil etmektedir. Sizde bu gıda şirketinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız aşağıda Metin Helva kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Metin Helva ve Reçel şirketine nasıl iş başvurusu yapılır?
Metin Helva ve Reçel firması bünyesinde açık iş pozisyon olduğu zaman iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlere Metin Helva ve Reçel kariyer sayfasını konumuzun devamında verdik bu ilan sitesinde şirketin eğer varsa güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metin Helva ve Reçel şirketi hakkında bilgi;
Metin Helva şirketi Boztoprak gıda şirketinin bünyesinde bulunmaktadır. Helva ve Reçel şirketi Afyon Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2'lik bir alan üzerine kurulmuştur. Şirket yıllık 5.000 ton helva üretimi, 3.000 ton reçel, 2.500 ton tahin ve 500 ton pekmez üretimi gerçekleştirmektedir.

Gıda şirketinin bünyesinde 90 adet personel eleman bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişen şirket 1970 yılında kurulmuş ve şuanda 110 çeşit ürünü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.
Metin Helva ve Reçel şirketi sadece ülkemizde değil Almanya, Belçika, ABD, Fransa, İngiltere, Danimarka, Norveç gibi ülkelere de sunmaktadır. Sizlerde bu gıda firmasında çalışmak istiyorsanız verdiğimiz kariyer sayfasından eğer varsa şirketin güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Metin Helva Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Metin Helva ve Reçel Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder