LG Personel Alımı İş İlanları 2015

LG Personel Alımı İş İlanları 2015

Cep telefonu ve elektronik eşya üreticisi olan LG, her sene olduğu gibi bu senede sektördeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Her yıl şirketi geliştirmeyi hedefleyen LG, bu senede bu hedefleri doğrultusunda bünyesine katmak üzere personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde sektörünün başarıyı yakalamış elektronik üreticisi olan şirketinde çalışmak istiyorsanız makalemizden şirketin bilgilerini takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

LG şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
LG güncel iş ilanlarını ve çeşitli iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Bunun için yapmanı gereken sizlere aşağıda verdiğimiz LG kariyer sitesine giderek elektronik şirketinin güncel iş ilanlarını takip edebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

LG'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- KEY ACCOUNTS SALES ASSISTANT
- INFORMATION DISPLAY PRESALES ENGINEER
- LONG TERM SALES INTERN

LG şirketinin yayınlamış olduğu güncel iş ilanlarından bazıları yukarıda listelenmiştir. Şirketin bu iş ilanlarına başvuruda bulunmak, ilanlar hakkında bilgiye ulaşmak veya çeşitli iş ilanlarını takip etmek istiyorsanız aşağıdaki link adresine gidebilirsiniz.
LG 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yok ancak elektronik şirketinin iş ilanı sayfasında 3 adet iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmektedir.

LG Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
LG Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder