Koçak Farma Personel Alımı İş İlanları 2015

Koçak Farma Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Koçak Farma bünyesinde bulunan birçok çalışanı ile müşterilerine kaliteli hizmet veren ilaç firmasıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak isteyen ilaç firması Koçak Farma, 2015 yılında birçok çeşitli iş pozisyonuna personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Sizlerde 2015 yılında ilaç sektöründe çalışmak istiyorsanız Koçak Farma ilanlarını takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Koçak Farma şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Koçak Farma ilaç şirketi güncel iş pozisyonlarını çeşitli ilan sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Bu sebeple sizlere makalemizde verdiğimiz Koçak Farma iş ilanı sayfasına giderek ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Koçak Farma'da bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- YÖNETİCİ ASİSTANI,
- OFİSBOY,
- KALİTE KONTROL ŞEFİ,
- ÜRÜN MÜDÜRÜ,
- AR-GE MÜDÜRÜ,
- RUHSATLANDIRMA UZMANI.

Koçak Farma Personel Alımı İş İlanları 2015 yılında yukarıda listeden pozisyonlarda olacaktır. İlaç şirketinin diğer güncel iş ilanlarına ulaşmak, yukarıdaki ilanlar hakkında bilgi almak ve iş başvurularınızı yapmak için aşağıda link adresine gidebilirsiniz.
Koçak Farma 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak bilinmiyor ancak ilaç şirketinin kariyer sayfasında 9 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş pozisyonlarına alım yapılacağı sıra yeni ilanlarda eklenmektedir.

Koçak Farma Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Koçak Farma Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder