Horoz Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Horoz Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizin başarılı lojistik şirketlerinden birisi olan Horoz Lojistik, 2015 yılında birçok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde sektörünün başarılı lojistik şirketlerinden birisi olan Horoz Lojistik'de çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizin devamında bulunan bilgileri inceledikten sonra şirketin kariyer sayfasına giderek ilanlarını takip edebilirsiniz.

Horoz Lojistik şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Horoz Lojistik güncel iş ilanlarını yayınlarken çeşitli iş ilanı - kariyer sitelerini kullanmaktadır. Bu nedenle şirkete iş başvurusunda bulunacak kişiler aşağıda verdiğimiz şirketin kariyer sayfasına giderek güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Horoz Lojistik'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- SİSTEM DESTEK UZMANI,
- SATIŞ YÖNETMENİ,
- YAZILIM UZMANI,
- DEPO YÖNETMENİ,
- GENEL BAŞVURU (TÜRKİYE GENELİ)

Horoz Lojistik personel alımı iş ilanları bu iş pozisyonlarına yapılacak olup şirketin diğer iş ilanlarını incelemek, yukarıdaki iş ilanları hakkında bilgi almak ve iş başvurusunda bulunmak için şirketin kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Horoz Lojistik 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yoktur ancak kariyer sayfasında 8 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarının arasına belli zaman aralıklarında yeni iş ilanları da eklenmektedir.

Horoz Lojistik Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Horoz Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder