Honda Personel Alımı İş İlanları 2015

Honda Personel Alımı İş İlanları 2015

Dünya çapında faaliyetlerini sürdürmekte olan Honda, 2015 yılında çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirmek ve çalıştırmak üzere personel alımları gerçekleştirecektir. Otomobil sektörünün başarılı firmalarından birisi olan Honda'da sizlerde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde bulunan şirketin kariyer bilgilerini inceledikten sonra başvurularınızı yapabilirsiniz.

Honda Otomobil şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Honda otomobil firması güncel iş ilanlarını yayınlarken çeşitli ilan sitelerini kullanmaktadır. Bu sebeple sizlere verdiğimiz Honda kariyer sayfasına giderek şirketin ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Honda firmasında yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Quality Chief
- Production Planning Engineer
- Bölge Satış Müdürü
- Planning Specialist (Accessory)
- Homologasyon Uzmanı
- Satınalma Uzmanı
- District After Sales Manager

Yukarı listede bulunan Honda iş ilanları, otomobil şirketinin yayınlamış olduğu ilanların bir kısmıdır. Honda'nın yayınladığı bu ilanları incelemek, bilgi almak, diğer iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için ilgili link adresine gidebilirsiniz.
Honda 2015 yılında birçok iş pozisyonuna alım yapacak ancak kaç kişiyi işe alacak bilinmiyor. Şirket yeni iş ilanı yayınlayacağı sıra yine aynı kariyer sayfasını kullanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Honda Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Honda Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder